O MNIE

Jeśli szukasz uczciwego fachowca, cenisz kulturę osobistą i słowność, to dobrze trafiłeś!
Sprawdź mnie i poznaj wysoką jakość oferowanych przeze mnie usług.


PROFESJONALIZM

Firma Usługi Remontowe Sebastian Groński powstała, aby dać ci możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług remontowo-budowlanych. Realizuję je poprzez korzystanie z profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu, który zapewnia tobie szybką realizację, a mi dokładność prac. Profesjonalizm, kultura osobista, uczciwość i terminowość to złote wartości, które stosuję każdego dnia, abyś zawsze mógł liczyć na tą samą jakość.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Twój remont, budowę, naprawę wykonam według sprawdzonych rozwiązań i standardów, mając na uwadze twoje priorytety i przyzwyczajenia. Dostosuję się z godzinami prac do twojej pracy, głośnych prac do wymagających sąsiadów. Zabezpieczę dokładnie miejsce pracy, a na koniec posprzątam tak, aby nie było śladu po mojej wizycie.

U mnie możesz liczyć również na elastyczną płatność.  Wybierz dogodną dla ciebie formę i za usługi zapłać gotówką, przelewem na konto firmowe lub BLIKiem na telefon.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Za każdą wykonaną pracę otrzymasz paragon lub fakturę VAT. Na tej podstawie możesz liczyć na 2 letnią gwarancję wykonanych robót remontowych, budowlanych, drobnych napraw czy usług instalacyjnych.

Wszystkie realizowane u ciebie prace są ubezpieczone z tytułu prowadzenia działalności wraz z odpowiedzialnością za szkody powstałe po wykonaniu usługi. Oznacza to dla ciebie dodatkowe zabezpieczenie w razie awarii np. wykonanej instalacji wod-kan, zalania mieszkania, rozbicia telewizora, czy płyty indukcyjnej podczas ich instalacji. Dodatkowo posiadam uprawnienia elektryczne SEP, potrzebne np. do podbicia karty gwarancyjnej płyty indukcyjnej.

Powierz swój remont profesjonalnej firmie i czuj się bezpiecznie przez cały czas!


Nazywam się Sebastian Groński. Jestem właścicielem firmy i łączę swoją pasję budowlaną z wykonywaniem remontów mieszkań. Skończyłem kierunek Budownictwo na Politechnice Krakowskiej, gdzie zdobyłem tytuł magistra inżyniera. Pragnę świadczyć usługi na wysokim poziomie i zawsze gwarantować ci 100% bezpieczeństwa. Lubię nowe technologie i gadżety budowlane, które ułatwiają prace. Swoją wiedzę budowlaną staram się stale wzbogacać literaturą branżową, szkoleniami i bazą doradztwa budowlanego.