O MNIE

Jeśli szukasz uczciwego fachowca, cenisz kulturę osobistą i słowność, to dobrze trafiłeś!
Sprawdź mnie i poznaj wysoką jakość oferowanych przeze mnie usług.


PROFESJONALIZM

Firma Usługi Remontowe Sebastian Groński powstała, aby dać ci możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług remontowo-budowlanych. Realizuję je poprzez korzystanie z profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu, który zapewnia tobie szybką realizację, a mi dokładność prac. Profesjonalizm, kultura osobista, uczciwość i terminowość to złote wartości, które stosuję każdego dnia, abyś zawsze mógł liczyć na tą samą jakość.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Twój remont, budowę, naprawę wykonam według sprawdzonych rozwiązań i standardów, mając na uwadze twoje priorytety i przyzwyczajenia. Dostosuję się z godzinami prac do twojej pracy, głośnych prac do wymagających sąsiadów. Zabezpieczę dokładnie miejsce pracy, a na koniec posprzątam tak, aby nie było śladu po mojej wizycie.

U mnie możesz liczyć również na elastyczną płatność.  Wybierz dogodną dla ciebie formę i za usługi zapłać gotówką, przelewem na konto firmowe lub BLIKiem na telefon.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Za każdą wykonaną pracę otrzymasz paragon lub fakturę VAT. Na tej podstawie możesz liczyć na 2 letnią gwarancję wykonanych robót remontowych, budowlanych, drobnych napraw czy usług instalacyjnych.

Wszystkie realizowane u ciebie prace są ubezpieczone z tytułu prowadzenia działalności wraz z odpowiedzialnością za szkody powstałe po wykonaniu usługi. Oznacza to dla ciebie dodatkowe zabezpieczenie w razie awarii np. wykonanej instalacji wod-kan, zalania mieszkania, rozbicia telewizora, czy płyty indukcyjnej podczas ich instalacji. Dodatkowo posiadam uprawnienia elektryczne SEP, potrzebne np. do podbicia karty gwarancyjnej płyty indukcyjnej.

Powierz swój remont profesjonalnej firmie i czuj się bezpiecznie przez cały czas!


Nazywam się Sebastian Groński. Jestem właścicielem firmy i łączę swoją pasję budowlaną z wykonywaniem remontów mieszkań. Skończyłem kierunek Budownictwo na Politechnice Krakowskiej, gdzie zdobyłem tytuł magistra inżyniera. Pragnę świadczyć usługi na wysokim poziomie i zawsze gwarantować ci 100% bezpieczeństwa. Lubię nowe technologie i gadżety budowlane, które ułatwiają prace. Swoją wiedzę budowlaną staram się stale wzbogacać literaturą branżową, szkoleniami i bazą doradztwa budowlanego.

ZAUFALI MI

Paweł Pasieka
Paweł Pasieka
Zamówiliśmy u pana Sebastiana kompleksową usługę budowlaną całego mieszkania. O współpracy nie da się powiedzieć jednego złego słowa - terminy dotrzymane (nawet z pewnym zapasem), uczciwe rozliczenia, a przede wszystkim ogromna staranność wykonania i bardzo szybki bezproblemowy kontakt z wykończeniowcem. Jednocześnie jako osoby bez doświadczenia w wykończeniówce niekorzystające z usług projektanta mogliśmy liczyć na bardzo życiowe i adekwatne wskazówki co do właściwego rozplanowania mieszkania. Na pewno będę pamiętał o firmie w wypadku przyszłych przedsięwzięć 🙂
Piotr Siatka
Piotr Siatka
Współpraca z p. Sebastianem to czysta przyjemność. Skrupulatnie, fachowo, punktualnie. Bardzo polecam!
Robert Czarnik
Robert Czarnik
Solidnie, bardzo dokładnie Polecam
Paweł Opozda
Paweł Opozda
Powiedzieć, że jestem zadowolony z usług, to nic nie powiedzieć. Sebastian jest prawdziwym profesjonalistą, począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo w trakcie remontu, a na efektach pracy skończywszy. Płytki zostały położone idealnie, mimo że nie miałem możliwości domówienia "na zapas". Panele drewniane zostały położone w taki sposób, żeby najładniejsze deski znalazły się na środku pomieszczeń, a te trochę gorszego sortu w zakrytych miejscach. Przeniesienie przyłączeń wod-kan ustaliliśmy tak, żeby sprzęty AGD zostały zamontowane w funkcjonalny sposób. Nowe przyłącza elektryczne zamontowano precyzyjnie. Sebastian jest bardzo dokładny i sumienny. Odzwierciedla to zarówno osób układania płytek i paneli, jak i planowanie czasu pracy - dodał ponad tydzień zapasu, na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś obsuwy.Współpraca z firmą Nie Ma Problemu jest taka jak nazwa firmy Sebastiana. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi wszystkim, którzy potrzebują wybitnego fachowca do remontu czy do wykończenia mieszkania.
Elżbieta Bugajna
Elżbieta Bugajna
Usługi pana Sebastiana zostały mi polecone przez koleżankę. Korzystałam z nich już dwukrotnie i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Pan Sebastian ma bardzo dużą wiedzę i orientację w obszarze swojej działalności, potrafi wytłumaczyć, fachowo doradzić, ale też nie narzuca swoich koncepcji, uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta. Jest konkretny, rzeczowy, pracuje szybko i terminowo. Przy tym (w bonusie:)) sam kontakt z nim jest przyjemny i pozytywny:) Bardzo polecam. Panie Sebastianie, pozdrawiamy Pana! Elżbieta Bugajna
Piotr Korniak
Piotr Korniak
Firma godna polecenia każdemu, kto planuje remont mieszkania. U mnie akurat p. Sebastian remontował i przerabiał łazienkę i toaletę ( pełny zakres prac budowlanych, hydraulicznych, c.o.,elektrycznych, wykończeniowych). Wszystko zrealizował zgodnie z umową i kosztorysem. Pracę wykonał przed terminem. Jakość, dokładność i precyzja z jaką wykonał prace jest doskonała.Cenię go również za to że doradził, nie narzucał się, kupował rzeczy na których ja się nie znam. Jeśli ktoś planuje remont mieszkania może spokojnie powierzyć prace temu uczciwemu i perfekcyjnemu fachowcowi.
Małgorzata Retkowska
Małgorzata Retkowska
Firmę Usługi Remontowe Sebastian Groński znaleźliśmy w internecie, nie mając żadnych informacji z dużym niepokojem podchodziliśmy do współpracy – NIEPOTRZEBNIE ! Pan Groński już na pierwszym spotkaniu zrobił na nas duże wrażenie swoją wiedzą i doświadczeniem, każde remontowane pomieszczenie skrupulatnie sprawdzał i dzielił się uwagami. W trakcie remontu zawsze pojawiają się niespodzianki u nas było ich naprawdę sporo: Pan Sebastian większość z nich załatwiał za nas, choć nie były częścią umowy. Remont całej kawalerki rozpoczął się i zakończył zgodnie z ustaleniami.Zakres prac: Gruntowny remont łazienki, wymiana przyłączy wodno-kanalizacyjnych, montażem kabiny prysznicowej i umywalki, elektryka, przestawianie ścianek działowych, remont kuchni, wymiana glazury i terakoty, wymiana paneli, gładź, malowanie itd. itdDo wielkich plusów tej firmy należą: - terminowość - doskonała komunikacja - duża wiedza - jakość wykonania - gwarancja na wykonane usługi - uczciwośćCena adekwatna do wykonania Polecamy !
Roch Wroblewski
Roch Wroblewski
Był to mój pierwszy kontakt z Panem Sebastianem i zapewne nie ostatni. Na uwagę zasługuje sprawny kontakt i elastyczność. Z pozoru proste prace hydrauliczne na instalacji z ok. 1961 r. wykonał w sposób przemyślany, sprawnie rozwiązując pojawiające się problemy. Potem omówiliśmy możliwości innych prac, całkowitej przebudowy łazienki oraz prac elektrycznych; Pan Sebastian podsunął mi kilka obiecujących rozwiązań. Cenię sobie wszechstronność Pana Sebastiana, co eliminuje konieczność szukania i koordynacji kilku różnych fachowców.
Daniel Macina
Daniel Macina
Zlecenie obejmowało remont generalny przedpokoju i kuchni (z wymianą instalacji elektrycznej na nową) w mieszkaniu z lat 50tych i zostało wykonane w zaplanowanym czasie mimo tego, że w trakcie remontu wyszły dodatkowe rzeczy, które nie były uwzględnione w pierwotnym kosztorysie. Oczywiście ze strony Sebastiana (od razu zaproponował przejście na 'Ty', choć nie musiał tego robić, co na samym początku zbudowało pozytywną atmosferę) nie było najmniejszego problemu z ich realizacją.Na duży plus oczywiście kontakt z Sebastianem, zarówno przed rozpoczęciem prac jak i w ich trakcie. Miła atmosfera i współpraca w czasie realizacji zlecenia. Zgadzam się z poprzednikami - zawsze uprzejme, cierpliwe i profesjonalne podejście.Bardzo ciekawe pomysły i sugestie ze strony Sebastiana wskazujące na już posiadane duże doświadczenie (mimo młodego wieku), które pozwolą znacząco zredukować koszty przyszłych remontów w mieszkaniu. Wszelkie sugestie były na bieżąco konsultowane i wykonywane dopiero po mojej akceptacji.Do tego niezwykle wysoka etyka pracy, rzadko spotykana w tej branży - Sebastian zaczyna każdy dzień od pracy, a nie od kawki/herbatki. Praca 8h/dzień (zwykle w godzinach 7:00/8:00 -15:00/16:00 z jedną przerwą około 20 min (gdy wymagała tego sytuacja, Sebastian zostawał dłużej bez żadnego problemu).Na koniec wystawiony rachunek z czytelnym podsumowaniem wszystkich kosztów (w tym zużytych materiałów). Gwarancja na wykonane usługi.Warto mieć też na uwadze to, że w stosunku do innych firm z branży, usługi remontowe świadczone przez Sebastiana są stosunkowo tanie, głównie przez to, że zazwyczaj pracuje sam. Ja osobiście pomagałem w drobniejszych pracach, co nie zawsze mogłoby być zaakceptowane przez innych wykonawców. Jeżeli firma X wykona te same prace w na przykład 2 tygodnie, a Sebastian w 3-4 tygodnie przy dużo niższej cenie to warto się zastanowić nad tym. Jeśli komuś nie zależy tak bardzo na czasie to z czystym sumieniem polecam Sebastiana wszystkim niezdecydowanym.Ja w przyszłości na pewno rozważę ponowne zlecenie Sebastianowi prac remontowych w moim mieszkaniu.